İddaa’da Günün En Çok Oynanan Maçları

Kasımpaşa – Ankaragücü: 2,5 Gol ALT/ÜST : ÜST

İddaa programı ‘’ Harika Oran ‘’ bülteninde günün öne çıkan maçı Kasımpaşa – Ankaragücü çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %28’i müsabakada 2,5 gol barajının aşılacağı görüşünde.

Misli.com Yorumcusu Ömer Necati Albayrak’ın Varsayımı:

Ankaragücü’nün takım kalitesi kendisini göstermeye başladı. Geçen hafta Hatay karşısında çok güçlü bir oyunla alandan galibiyetle ayrılmayı başardılar. 4 haftadır kazanamayan Kasımpaşa’da Şenol Can için final niteliğinde bir maç risk almak zorunda. Bu da bize gollü bir maç vadediyor. Karşılıklı goller izleriz.

Ümraniyespor – Alanyaspor: Maç Sonucu 2

İddaa programı ‘’ Harika Oran ‘’ bülteninde günün öne çıkan maçı Ümraniyespor – Alanyaspor uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %33’ü müsabakada Alanyaspor kadrosunun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Ömer Necati Albayrak’ın İddiası:

Avrupa’nın 20 Ligi’nde galibiyeti olmayan 5 gruptan biri olan Ümraniyespor şayet bir karşılaşmada kazanmaya yakın olacaksa o da bu maç olabilir. 3 haftadan birbirinden makûs 4 maç oynayarak 7 puan kazanan Alanyaspor karşısında Ümraniyespor’un kazanmasını bekliyorum.

Barcelona – Fenerbahçe: Maç Sonucu 2

İddaa programı ‘’ Muhteşem Oran ‘’ bülteninde günün öne çıkan maçı Barcelona – Fenerbahçe çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %4’ü müsabakada Fenerbahçe grubunun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Cihan İçener’in İddiası:

İki takom da EuroLeague’de savunmasıyla öne çıkıyor. Fenerbahçe oyun tertibi tarafında daha başarılı görünen ve beğenilen ekip. Fenerbahçe İspanya deplasmanına mağlubiyetsiz geliyor… Barcelona da Vesely eski kadrosuna karşı uygun performans göstermek isteyecektir. Mirotic’in yokluğu üretkenliklerini düşürüyor… Savunmaların ön planda olduğu maç beklentim var, teklifim 157.5 Alt.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir