Her şeyi ortalığa döktü! Zaniolo’dan olay Fenerbahçe itirafı

Galatasaray‘ın 15 milyon euro bedelle Roma’dan takımına kattığı Nicolo Zaniolo, ülkesi İtalya’nın önde gelen medya kuruluşlarından La Gazzetta dello Sport’a konuştu. Zaniolo, Galatasaray‘dan teklif aldığı devirde Fenerbahçe’nin de bir ilgisi olduğunu söyledi.

İşte Zaniolo’nun açıklamaları:

Galatasaray‘a gelmeden evvel, Roma’dan tanıdığım Sergio Oliveira ile konuştum. Bana hoş bir ortamın bulunduğunu söyledi. Mancini de benim için uygun olacağını ve gitmemi söyledi.”

“5 YIL KALACAĞIMI GARANTİ EDEMEM”

Türkiye’de 5 yıl kalacağımı garanti edemem ancak Galatasaray‘da olduğum sürece her vakit her şeyimi vereceğim.

“ATMOSFER ÇOK İYİ

Türkiye’de taraftarlar fotoğraf çekilmek isteseler bile çok nazik ve saygılılar. Stadyum inanılmaz. Daha sıcak bir yerde oynamadım, en az Stadio Olimpico kadar düzgün. Birinci golümü attığımda, uçuyormuş üzere hissettim.

“OKAN BURUK BENİM İÇİN ŞANS”

Okan Buruk benim için büyük bir baht zira İtalyanca da konuşabiliyor. Şayet Galatasaray bir Serie A kadrosu olsaydı, üst sıralar için gayret ederdi. Çok kaliteli hamle oyuncularımız var.

“HERKES BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI”

Roma’da neredeyse herkes beni hayal kırıklığına uğrattı. İsim vermeyeceğim fakat kardeş üzere olduğumuzu söylediler, sonra selam bile vermediler.

“FENERBAHÇE BENİMLE İLGİLENDİ”

Fenerbahçe’nin de benimle ilgilenmiş olduğu yanlışsız lakin benimle daha evvel Galatasaray temasa geçti ve onlara kelam verdim. Galatasaray’da şampiyonluk yaşamak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir