Bybit World Series of Trading 2023, seçkin kripto yatırımcıları için yıldızlar geçidi olacak


Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, büyük kripto etkinliği 2023 World Series of Trading (WSOT) duyurdu. Lider kayıt aşaması 13 Temmuz’da başlayan dünyanın en büyük kripto para alım satım yarışması, en seçkin yatırımcıları buluşturuyor.

WSOT, 24 Temmuz – 17 Ağustos arasında genel kayıt süreci için kapılarını açacak ve yatırımcılara dünya çapındaki seçkin yarışmacılar arasında yer alma şansı sunacak. Ancak asıl heyecan 7 Ağustos’ta, yatırımcıların stratejilerini konuşturdukları ve yıldırım hızında işlem yaptıkları sırada başlayacak.

Bu yılki yarışma yine rekor bir ödül havuzuyla geliyor. 8 milyon USDT’ye varan ödül havuzunun yanı sıra 24 Ağustos’ta yatırımcılara canlı yayında yapılacak çekilişle Rolex Explorer ve Huracan Evo Spyder Lamborghini kazanma şansı  yakalayabilecek.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen WSOT, borsanın demo alım satım işlemlerini ilk kez katılımcıların hizmetine sunacak. Bu hamle, Bybit’in alım satım yarışmalarını yeni başlayanlar için daha erişilebilir hale getirme, onlara becerilerini geliştirebilecekleri ve risksiz bir ortamda deneyim kazanabilecekleri bir platform sağlama taahhüdünün bir parçası niteliğinde.

Demo alım satım özelliğine ek olarak, bu yılki WSOT, The Moon, CryptoBanter, GINAREA ve Cornix gibi önemli yatırımcıların ve megastarların katılımına da sahne olacak. Bu deneyimli oyuncularla WSOT 2023, kripto dünyasının şampiyonlarını belirleyen bir etkinlik olmayı vadediyor

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou WSOT 2023 ile ilgili  yaptığı açıklamada  ” Üstün alım satım yeteneklerinin, stratejisi ve kararlılığının gözler önüne serileceği bu etkinliğe hazır olun.”Bu, hayallerin kurulduğu, sınırların parçalandığı ve şampiyonların taçlandırıldığı an. Tüm yatırımcıları, en iyilerin buluştuğu ve kripto dünyasının hayat bulduğu World Series of Trading’e katılmaya ya da şahit olmaya davet ediyoruz.”  sözleri ile WSOT 2023 katılım için çağrıda bulundu.

WSOT, 2020 ve 2022 yılları arasında dünyanın dört bir yanından yaklaşık 117.000 yatırımcının katılımı ve 177 milyar doların üzerinde bir işlem hacmi ile son yıllarda tarihi seviyelere ulaştı. Bybit World Series of Trading hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yarışmaya kaydolmak için Bybit web sitesini ziyaret edin.

#Bybit / #WSOT2023 / #TheUltimateAllStarShowdown //ENDS

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir