Bornova’nın masterleri, Cumhuriyet’in 100. Yılı için sahaya çıkıyor


Bornova Masterler Başkanı Maksut Güncü, Bornova’da faaliyet gösteren 17 master takımının yöneticileri ile birlikte Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti. Ziyarette Bornova Belediyesi işbirliği ile 19 Temmuz – 16 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan ‘100. Yıl Masterler Turnuvası Zafer Kupası’ için fikir alışverişinde bulunuldu.

Bornova’da faaliyet gösteren masterler Cumhuriyet’in 100. Yılı için sahaya iniyor. Bornova Belediyesi’nin desteği ile düzenlenecek olan turnuva öncesi Başkan Mustafa İduğ ile bir araya gelen takım yöneticileri Başkan İduğ’a destekleri için teşekkür etti. Turnuva için görüşlerin paylaşıldığı ziyarete Bornova Masterler, Ege Üniversitesi Masterler, Bal-Göç Masterler, 9 Eylül Masterler, Makgöç Masterler, Altınırmak Masterler, Pınargücü Masterler, Bornova Dostluk Masterler, Damlapınar Masterler, Bornovalılar Masterler, Mavi Ege Masterler, Esenspor Masterler, Kültür Masterler, Anadolu Masterler, Ayyıldız Masterler ve Doğanlar Masterler kulüpleri katıldı.

 Başkan İduğ’a teşekkür

 Başkan Mustafa İduğ’nun içleriden gelen biri olduğunu ifade eden Bornova Masterler Başkanı Maksut Güncü “Mustafa İduğ, masterlerimizin temelini yıllar önce attı ve geçmiş dönemlerde başkanlığımızı yaptı. Şimdi de bizim bunu daha ileriye taşımamız için destek veriyor. Kendisine hem her zaman yanımızda olduğu için hem de Bornova’mıza yaptığı projeler ve kazandırdığı tesisler için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 ‘Spor alanında yatırımlar yapıyoruz’

 2004 yılında Bornova Masterler’in kuruluşunda yer aldığını ve ve dört yıl boyunca başkanlığını yaptığını hatırlatan Başkan Mustafa İduğ, düzenlenecek olan turnuvaya destek olmaktan gurur duyduklarını belirtti. Her yaşta spor yapmanın önemine de dikkat çeken Başkan İduğ, “Sporun yaşam boyu yapılabilmesi çok önemli. Bunun için Bornova Belediyesi olarak spor alanında yatırımlar yapıyoruz. Mevcut tesisleri yenileyip, ilçeye yeni yüzme havuzları, finess salonları ve spor alanları kazandırarak gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve Bornovalıların sağlıklı yaş almasına katkı koymak bizim hedefimiz. Sporun içinden gelen biri olarak, ihtiyaçları biliyorum ve gerekli çözümleri ekibimizle birlikte üretiyoruz”dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir