45 temel ürün 2023 fiyatlarıyla satışa sunuldu

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye’nin en yaygın organize toptan marketi Bizim Toptan, 2024 yılının birinci büyük kampanyasını “Nerede O Eski Fiyatlar” diyenler için başlattı.

Yeni kampanya kapsamında 8 Şubat-8 Mart 2024 tarihleri ortasında un, şeker, çay, zeytin, bakliyat, deterjan, şampuan üzere hanelerin en temel muhtaçlıkları ortasında yer alan toplam 45 eser, 2023 yılı fiyatlarıyla Bizim Toptan mağazalarında ve ‘bizimtoptan.com.tr’de kişisel müşterilere satışa sunuluyor. Yıl boyunca toptan fiyatına sattığı eserleri ve düzenlediği kampanyalarla müşterilerinin yanında olan Bizim Toptan, bu yeni kampanyasıyla da müşterilerinin bütçesine ve enflasyonla gayrete katkı sağlamaya devam ediyor.

Bizim Toptan CEO’su Hüseyin Balcı, Türkiye’de organize toptan satış bölümünün önder markası olarak kaliteli ve uygun fiyatlı eserlerimizle her vakit olduğu üzere 2024 yılında da ülkemiz iktisadına takviyesini sürdürdüklerini belirterek, ferdi müşterilere özel 1 ay boyunca devam edecek yeni kampanya ile hedeflerinin hanelerin bütçesine ‘bereket’ katmak olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir